O nas

Nieruchomości.zory.pl to internetowy serwis ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości, którego właścicielem jest Nowe Miasto Sp. z o. o.

Nowe Miasto Sp. z o. o. została założona w dniu 5 sierpnia 2009 roku. Właścicielem wszystkich udziałów Spółki jest Miasto Żory.

Działalność Spółki jest ściśle związana z działaniami Miasta na rzecz jego rozwoju, które koncentrują się obecnie na wykorzystaniu dobrego położenia Żor na rzecz rozwoju usług związanych z turystyką, rekreacją i obsługą podróżnych oraz zwiększeniu jakości życia mieszkańców.

Nazwa Spółki nawiązuje do hasła, które jest motywem przewodnim Strategii Rozwoju Miasta Żory tj. „Nowe Czasy – Nowa Droga”.

Z realizacji Strategii Rozwoju Miasta bierze się główny zakres działania Spółki:

  • kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • wynajem i zarządzanie nieruchomościami
  • prowadzenie hoteli i podobnych obiektów
  • prowadzenie restauracji i innych punktów gastronomicznych
  • prowadzenie działalności rozrywkowej i rekreacyjnej – w tym parków rozrywki.

Spółka ma tworzyć warunki do rozwoju przedsiębiorczości związanej z branżą turystyczną i rekreacyjną, jak również przyczyniać się do tego, aby w Żory miały do zaoferowania więcej zarówno dla mieszkańców, jak i dla przedsiębiorców pragnących prowadzić tu działalność gospodarczą.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij