Polityka prywatności

 


1. Administratorem danych osobowych Użytkowników będących osobami fizycznymi, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.), jest Nowe Miasto sp. z o.o.. Dane osobowe Użytkowników są przetwarzane przez Nowe Miasto sp. z o.o. zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych i ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w celu świadczenia przez Nowe Miasto sp. z o.o. usług oraz w celach marketingowych związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa Nowe Miasto sp. z o.o. (w tym Serwisu), a także świadczeniem usług przez Nowe Miasto sp. z o.o.. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

2. Nowe Miasto sp. z o.o. zapewnia Użytkownikom realizację uprawnień wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych, w tym prawa dostępu do treści własnych danych osobowych i ich poprawiania oraz prawa do kontroli przetwarzania własnych danych osobowych na zasadach opisanych w przedmiotowej ustawie.

3. W ramach realizacji prawa do kontroli przetwarzania własnych danych osobowych, Użytkownik ma w szczególności prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych, gdy Nowe Miasto sp. z o.o. zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania przez Nowe Miasto sp. z o.o. danych osobowych innemu niż Nowe Miasto sp. z o.o. administratorowi danych.

4. Dane osobowe Użytkowników mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Dane osobowe Użytkowników mogą być także przekazywane podmiotom trzecim, wskazanym przez Nowe Miasto sp. z o.o., w tym podmiotom wykonującym na zlecenie Nowe Miasto sp. z o.o. czynności dotyczące realizowanych na rzecz Użytkownika przez Nowe Miasto sp. z o.o. w ramach Serwisu usług.

5. Dane osobowe Użytkowników są chronione przez Nowe Miasto sp. z o.o. przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, a także innymi przypadkami ich ujawnienia albo utraty oraz przed zniszczeniem lub nieuprawnioną modyfikacją wskazanych danych oraz informacji poprzez stosowanie odpowiednich zabezpieczeń organizacyjnych, a także zabezpieczeń o charakterze technicznym i programistycznym, w szczególności systemów szyfrowania danych.
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij