Ogłoszenie sprzedaży« wróć do listy ogłoszeń

Działka nr 1495/69
Lokalizacja: Żory, Baranowice, ul. Kościuszki
Powierzchnia: 1560.00 m2
Cena: 155 000 PLN
99,36 PLN/m2
Informacje szczegółowe:
nieruchomość: Działka na sprzedaż, przeznaczenie: teren usługowy
lokalizacja: województwo: śląskie, powiat: Żory, miejscowość: Żory
położenie: dzielnica: Baranowice, ulica: Kościuszki
rynek: pierwotny
własność: gmina Żory
numer działki: 1495/69
uzbrojenie: tak

Nieruchomość niezabudowana, położona jest w strefie oznaczonej na planie miejscowym symbolem B65 U – „zabudowa usługowa oraz usługi obejmujące działalność z zakresu handlu, gastronomii, usług o charakterze rzemieślniczym, usług kultury, obiekty kultu religijnego, pomocy i opieki społecznej, opieki zdrowotnej lub weterynaryjnej, turystyki i wypoczynku, sportu i rekreacji, obsługi komunikacji kołowej w tym stacji paliw i stacji obsługi pojazdów, działalność w zakresie obsługi ludności lub przedsiębiorstw z wyjątkiem domów przedpogrzebowych, działalność biur i agencji, działalność ośrodków i placówek edukacyjnych, działalność firm pocztowych i telekomunikacyjnych, a także usługi publiczne w rozumieniu ustawy o gospodarce nieruchomościami;”.
Przez działkę przebiega uzbrojenie podziemne (sieć kanalizacji deszczowej, sieci energetyczna niskiego i średniego napięcia, sieci wodociągowe, sieci gazowe). W przypadku planowanego zagospodarowania (zabudowy) przedmiotowej działki należy uzyskać uzgodnienia dotyczące stref ochronnych dla poszczególnych sieci, od dysponentów lub właścicieli tychże sieci lub warunki ich przebudowy.

Link do mapy uzbrojenia: http://mapy.geoportal.zory.pl/gpt4/?permalink=23444870

imię i nazwisko:*
nazwa firmy:
adres e-mail:*
numer telefonu:
pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka:*

(*) pola obowiązkowe

Data dodania: 2023-05-26 09:21:15
Data aktualizacji: 2023-05-26 09:21:15
Liczba wyświetleń strony: 940
Gmina Miejska Żory
Aleja Wojska Polskiego 25
44-240 Żory
tel.: (32) 43 48 255

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij